Srpen 2015

GRWM | SCHOOL

31. srpna 2015 v 18:46 | Tera |  random
Ano, je toho sice plný internet, ale taky se připojím.
Zítra jde většina z nás do školy. Já osobně jdu 9.9., protože jdu na jazykovku a jsou rozřazovací testy až po podzimní části maturitní zkoušky, pro ty co to na jaře nezvládli.

Tak jdeme na to!

MY OPINION | YOUTUBE

26. srpna 2015 v 21:55 | Tera |  random

Všimla jsem si, že díky článku o Teri mi na blog přišla spousta lidí, tak sem se rozhodla, že nápišu článek s mým názorem na youtube obecně a vysvětlím to na více youtuberech, aby to byl větší rozhled.

Podle mě je zásadní chyba v tom, že se youtubeři strašně často omlouvají fanouškům. Nemáte se za co omlouvat, děláte to protože to baví Vás, to že Vás sledujou stovky, tisíce, statisíce lidí je jen bonus. Fanoušci nejsou Vaši ředitelé, aby Vám říkali, kdy budete natáčet video a kdy ne. Já být Vámi napsala bych jen, že video teď nevyjde protože "mám hodně věcí v práci/škole apod." říct pravej důvod. To, že vše schováte za omluvu Vám sice usnadní vysvětlování, ale pak si fanoušci myslí, že mají nad vámi nadvládu a když se jednou neomluvíte a nebo prostě nevydáte video, je peklo v komentářích.
Je jasné, že youtubery sleduje především mladší generace (do 15 let). Ti problémy s prací a že nemáte na práci jen youtube nechápou. Ale jim to jednou dojde, jen to chce čas.

Třeba takovej Petr Lexa aka Hoggy.
Natočil spoustu videí, ve kterých vysvětluje proč nevydal video a proč nebude ještě nějakou dobu. Stejně se najde docela velká část jeho publika, co ho v komentářích seřve, že slíbil video a teď zase nebude.
Poslední livestream z FB kde říkal, že uniklo jeho telefoní číslo a volali mu lidi když se potřeboval soustředit.
Už jen tohle je odstrašující ne? Copak ti děcka nemají nic jinýho na práci než o prázdninách sedět s telefonem v ruce a otravovat něčí život? A jak řekl sám Hoggy, kdyby byl youtuber (jenom youtuber) co nemá kapelu a nerozjíždí nové projekty a seděl doma s pivem, bylo by mu to třeba jedno. Ale on se pořád jenom otáčí, někam jezdí a já bych ty fanoušky na jeho místě poslala třeba do ......

Další z těch co sleduju a všimla jsem si, že se taky často omlouvá a dostává za to jen "poprask" je Gabča Heclová.
Jsou prázdniny, byla pořád mimo, dělo se toho hodně, prostě nemůže vydávat videa jak by fanoušci i ona chtěla. Ale tohle prostě většině fanouškům nedochází a pořád šijou a hučí.

Pod videi většiny youtuberů, se v poslední době nenachází nic jinýho než "kdy bude další video" "proč není video". Ale už se to rozšířilo i na instagram, co má sakra to že nebylo video společný fotkou na instagramu? KULOVÝ.

Často si pročítám komentáře pod videi, jen proto abych si udělala obrázek na fanoušky toho určitého youtubera. Někdy se fakt zasměju, jak si někdo myslí, že je vtipnej.
Píšou tam jak vševědi a všem vnucují svůj názor. Píšou nesmysly, otravují, vyptávají se na věci do kterých jim nic není.
Co mají asi tak 12 letý děti z toho jestli někdo s někým chodí? Proboha, já v jejich věku pomalu ještě vozila kačera a neřešila sem vztahy... A ještě k tomu cizí, lidí který jsem pomalu neviděla naživo.

Já si myslím, že když youtuber vydává pravidelně víte kdy se těšit na video, ale když vydává nepravidelně a vy vidíte že zrovna dneska vydal video, snad máte ještě větší radost ne? Překvapení má rád každej i když někdo tvrdí, že ne.

Já si prostě myslím, že fanoušci začínají brát youtubery jako svůj majetek a to je špatně.

Jaký máte názor vy na youtubery a jejich soukromí?MY OPINION | Teri Blitzen

26. srpna 2015 v 10:51 | Tera |  random
Terka má 15 let a je jednou z nejoblíbenějších youtuberek.
Mimo youtube má normální život jako my všichni, ale to někteří fanoušci nechápou a proto pořád a ustavičně otravují "kdy bude další video" apod.
Nikdy jsem neměla v plánu na svůj blog psát něco ohledně tohoto tématu, ale včera na mě na facebooku vyskočila zpráva na extra.cz s titulkem "Nejslavnější puberťačka Česka opouští školu pro milionářské děti".

A to už sem si řekla "tak a dost".

Je mi Terky tady v tom upřímně líto, rozejde se se Zdendou a hned si z toho bulvární plátky dělají ultra příběhy a píšou o tom všude možně. Přitom jsou to klasicky jejich názory a věci, které nejsou ověřené a článek je ke konci vlastně jen plný otázek.
Ani v hollywoodu neřeší životy a vztahy youtuberů, natož takhle mladých. Copak jim by se líbilo kdyby v 15 letech pořád četli nějaké výmysly všude na internetu od webů a portálů od kterých by člověk čekal trošku profesionality?

Buď si české bulvární portály potřebují zítskat mladší publikum (protože fanoušci jsou kolem jejího věku nebo mladší a někteří jsou tak fanatičtí, že věří naprosto všemu co se kdekoliv dozví) nebo si chtějí hrát na Ameriku.

Každopádně jim to vůbec nejde. Jsou trapní a mě už se zbíhají žíly z toho jak otravují životy mladých lidí. Je sice fakt, že Teri musí s nějakou popularitou počítat, což ona určitě i počítá, ale mě jako její fanynku fakt irituje to, jak z ní všude dělají něco co ona sama není a píšou pomalu i o tom kdy a kde byla na záchodě.
Mě je 20 let a představa, že by o mě psali takové věci, někdy docela urážející a totálně o ničem, mě děsí. Sice s tím člověk stejně nic neudělá, ale aby 15 letá slečna neměla soukromí, to nechápu. To že bulvár sleduje všechny politiky, mediální hvězdy, to chápu. Ale všichni jsou minimálně plnoletí. Nemohli by se těch neplnoletých mladých lidí vzdát a nechat je žít svůj život bez toho aniž by o nich psali někdy dost velké hovadiny?

Já si ten článek přečetla, je vpodstatě nic neříkající. To že Teri odchází ze školy víme my její fanoušci už déle, ale já nemám potřebu se rýpat v tom proč a kam přesně jde. Je to její věc. Tak jako to s kým bude nebo nebude chodit.
To že už na internetu vznikají články o tom s kterým youtuberem by měla chodit je docela vtipné. Co když třeba vůbec nechce chodit s youtuberem panebože? Jak kdyby to nebyla její věc.

To je asi všechno, vše podstatné sem řekla.
Terku mám ráda, její videa zbožňuju, ale asi je to mým věkem, že mě takové věci vytáčí a někteří ti fanoušci mě taky štvou, jak jsou sobečtí a nechápou, že youtuber nerovná se otrok. Dělají to pro radost, né protože jim to nakážete.

Já jsem fakt ráda, že jsem si prožila dětství na pískovišti a do 11 let si hrála s bárbínama. Počítač sem sice měla, ale hrála sem na něm tak hry, postupem přešla na lide.cz, mail a libimseti.cz. A to bylo tak do 15 let, než sem objevila fb. Teď už zde trávím více času, protože si píšu blog, komunikuju s kamarády, školou a brigádami po internetu, ale rozhodně tu nesedím a netyranizuju někoho proto, že nevydal video kdy měl.

DIARY | GEORGIOUPOLI 2015

24. srpna 2015 v 19:09 | Tera |  mylife
Tento článek bude deníček z 8 dní strávených na Krétě.

Přiletěli jsme 12.8. a odlétali jsme 19.8. večer.

Den 1. (12.8.): Můj první let byl docela v pohodě, chvilkama jsem neměla daleko k omdlení, hlavně při klesání k přistání, ale zvládla jsem to. Ubytování, kde chybí to co mělo být (TV, fén, telefon, ručníky). Moře vypadalo hodně studené, ale večeře byla dobrá! :) Večer byl na pláži ohňostroj, asi pro nás (haha :D).

Den 2. (13. 8.): Snídaně skvělá, celý den u moře. K večeru výlet ke kostelu, krásný výhled. Po příchodu na pokoj jsme hráli prší.

MY ADDICTIONS

3. srpna 2015 v 10:40 | Tera |  random
Tento článek bude o mých závislostech.

• přítel a přátelé - Moji nejbližší, které ve svém okolí potřebuju. Lidi, kteří mě podporují a jsou tu pro mě.
• seriály - TVD, TO, PLL, OINTB. Něco s čím žiju několik let a jsou mou součástí (chtě nechtě). Něco co mi pomáhá odejít z kruté reality.
• instagram - Dokážu do něj koukat hodiny a vystihuje lidi více než FB. Ráda fotím, takže sdílení fotek je pro mě ráj na zemi. Taky už jich tam mám 538.
• focení - Každý víkend fotím fotbal, jinak co mě napadne.
vintage camera | Tumblr
• žvýkačky - Nedám bez něj ránu, pořád musím nějaký mít.
• balzám na rty - Denně si tu pusu mažu tak stokrát, mám tak 10 balzámů a pořád dokupuju. Nejrači mám ty od balei!!!! Chci od nich vyzkoušet i ten roll-on a taky EOS, ale 159 Kč je pořád docela dost.
• bločky, post-in papírky - Vše si píšu, vždy a všude.
• kotvy - Miluju ♥ už 4 roky a vždy budu!
• zdobení - Vyzdobím si sešit i do předmětu, který nesnáším. Bohužel pro mě jdu na jazykovku, kde bude jen jeden předmět.
"Grrrr" 😼
• kočky - Mazlivé, hodné, moje lásky:3
• nákupy - všeho, vždy když jsou peníze, pořádně!


A samozřejmě zapojování se do soutěží a giveaway. Proto bych Vás tímto chtěla poprosit, abyste mi ZDE dali fotku "do oblíbených" pomocí hvězdičky u fotky. Mohla bych vyhrát spoustu zajímavých cen a samozřejmě se můžete zapojit i Vy. Stačí jen sdílet noční fotku.