DIARY | GEORGIOUPOLI 2015

24. srpna 2015 v 19:09 | Tera |  mylife
Tento článek bude deníček z 8 dní strávených na Krétě.

Přiletěli jsme 12.8. a odlétali jsme 19.8. večer.

Den 1. (12.8.): Můj první let byl docela v pohodě, chvilkama jsem neměla daleko k omdlení, hlavně při klesání k přistání, ale zvládla jsem to. Ubytování, kde chybí to co mělo být (TV, fén, telefon, ručníky). Moře vypadalo hodně studené, ale večeře byla dobrá! :) Večer byl na pláži ohňostroj, asi pro nás (haha :D).

Den 2. (13. 8.): Snídaně skvělá, celý den u moře. K večeru výlet ke kostelu, krásný výhled. Po příchodu na pokoj jsme hráli prší.


Den 3. (14. 8.): Po snídani výlet k známému roztomilému kostelu, pak jsme šli k moři. Po obědě jsme jsme se šli kouknout do města, ale začalo nám pršet, takže jsme zmokli jak krysy. Večer jsme zase hráli karty.

Den 4. (15.8.): Dnes také pršelo, ale naštěstí se pak vyjasnilo. K moři jsme šli jen na chviličku. Nakoupili jsme dárečky pro všechny naše blízké.

Den 5. (16. 8.): Dnes pro změnu vedro, bez mráčku. Už jsme trošku chytli barvu. K večeři byly sardinky nebo rozvařená ryba, tak jsme si dali ovoce a šli do zdejší restaurace Summertime a dali si velkou pizzu, která byla VYNIKAJÍCÍ!!

Den 6. (17. 8.): Odpoledne jsme se trochu spálili, ale nijak extra. V obchodech už nás skoro znají jak jsme tam denně. Na večeři klasicky charismatický zaměstnanec, který nám vždy ještě víc vylepšil náladu. Večer jsme šli fotit západ lunce a pár záběrů okolí.

Den 7. (18. 8.): Poslední den u moře, dospávání. Po večeři jsme se sbalili, skoro se nám to tam nevlezlo. Ještě jsme si zahráli karty.

Den 8. (19. 8.): Do 12.00 opustit pokoj, v 17:45 pro nás přijede bus a pojedeme na letiště. Tak jsme se šli projít, na recepci hráli karty a jiné hry. Později jsme šli i fotit. Na letišti jsme byli před 9 večer a odlétali jsme až 23:15, naštěstí to rychle uteklo. V letadle jsem se nudila, byla mi zima a jelikož byly turbulence, nemohla jsem se ani trošku vyspat, protože jsem byla pos*aná strachy.


Všechny fotky jsou moje. Pokud byste chtěli vidět i ostatní fotky z dovolené, podívejte se na rajce.net, je jich tam přes 600. Hold ráda fotím :D

Byli jste letos na dovolené? Pokud ano tak kde? A byli jste někdy na Krétě?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama