GRWM | SCHOOL

31. srpna 2015 v 18:46 | Tera |  random
Ano, je toho sice plný internet, ale taky se připojím.
Zítra jde většina z nás do školy. Já osobně jdu 9.9., protože jdu na jazykovku a jsou rozřazovací testy až po podzimní části maturitní zkoušky, pro ty co to na jaře nezvládli.

Tak jdeme na to!


MY MUST HAVES TO SCHOOL
Dobrá nálada, zdraví - když mi není dobře a nebo se něco stalo, ve škole mě to absolutně ale absolutně nebaví a nemám náladu ani na kamarády.. takže zásadní heslo dne zní berte věci s nadhledem a nenechte se naštvat! Pak jde všechno líp :-)

Sešit - není třeba slov, i když někdo je nenosí vůbec, že ano :D

Pouzdro - plné prupisek a zvýrazňovačů na poznámky, protože barevné věci jsou veselejší!

Diář - důležité termíny a písemky je lepší napsat si na jedno místo a né na papírky, které ztratíte, takže jedině doporučuji!!!

• Lepící papírky - poznámky k textu aby se vám to lépe učilo, vzkazy pro vás samotné a nebo na obrázky z nudy

Gumičky - to snad chápe každá holka, já bez nich nemůžu žít!

Svačina - Já je mám vždy, někdo je nepotřebuje, ale já mám pořád na něco chut :D

Mobil - není nutno vysvětlovat, kvůli času a na internet

• Kosmetická záchrana - moje taštička posledín záchrany obsahuje korektor, balzám na rty, pudr a antibakteriální gel

Back To School

RADY A TIPY
Učte se pravidelně - zní to jako klišé, slyšíte to denně ve škole a od malička doma, ale ono na tom něco bude, je to pravda.. když se učíte nebo aspoň vnímáte v hodinách, příprava na testy a zkoušení tak nebolí!

• Používejte zvýrazňovače - ale jen pro důležité informace, protože vás to vždy praští do očí a budete si to číst nejčastěji a zapamatujete si to, samozřejmě musíte číst i okecávačky kolem toho a taky lepící papírky, na poznámky "pod čarou"

Nepište celé věty - hodně lidem to dělá problém, ale psát si slovo od slova vás nic nenaučí, jen zahltí a nestíháte zbytek zápisu, proto moje rada zní, pište si body tak, abyste si je zapamatovali

• Kreslete obrázky - pokud to k dané látce jde, na diagramech a různých obrázcích to pochopíte lépe

Vaše místo - při učení si ukliďte kolem, vypněte mobil, počítač, doneste si všechno jídlo, pití a všechno učení, protože když nemáte vše, tak pořád chodíte a nic se nenaučíte.. já si vždy vařím čaj a donesu si něco na zob :-)

hacks

OBLEČENÍ NA PRVNÍ DEN
• Každý chce zapůsobit, to všichni známe. Hlavně když jde o novou školu, ale i když jdete do vyššího ročníku, přes prázdniny se toho vždy hodně změní. Volte ale něco, co Vás vystihuje, protože není nic lepšího než být sám sebou. Hlavně si vemte něco pohodlného, protože tam můžete sedět déle než si myslíte a mačkat se v něčem co vám nesedí, jen to hezky vypadá není fajn.

School time

A co vy? Jaké jsou vaše Must haves to school? Co si zítra oblečete a těšíte se?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M M | Web | 31. srpna 2015 v 20:13 | Reagovat

Zítra jdu poprvé na střední školu, takže je to pro mě dost velkej "bum". Zrovna teď si lámu hlavu, co si s sebou potřebuji vzít, takže jsi mi hodně pomohla ! :) A máš skvělý batoh :)
http://ifoundmymichelle.blogspot.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama