MY OPINION | Teri Blitzen

26. srpna 2015 v 10:51 | Tera |  random
Terka má 15 let a je jednou z nejoblíbenějších youtuberek.
Mimo youtube má normální život jako my všichni, ale to někteří fanoušci nechápou a proto pořád a ustavičně otravují "kdy bude další video" apod.
Nikdy jsem neměla v plánu na svůj blog psát něco ohledně tohoto tématu, ale včera na mě na facebooku vyskočila zpráva na extra.cz s titulkem "Nejslavnější puberťačka Česka opouští školu pro milionářské děti".

A to už sem si řekla "tak a dost".

Je mi Terky tady v tom upřímně líto, rozejde se se Zdendou a hned si z toho bulvární plátky dělají ultra příběhy a píšou o tom všude možně. Přitom jsou to klasicky jejich názory a věci, které nejsou ověřené a článek je ke konci vlastně jen plný otázek.
Ani v hollywoodu neřeší životy a vztahy youtuberů, natož takhle mladých. Copak jim by se líbilo kdyby v 15 letech pořád četli nějaké výmysly všude na internetu od webů a portálů od kterých by člověk čekal trošku profesionality?

Buď si české bulvární portály potřebují zítskat mladší publikum (protože fanoušci jsou kolem jejího věku nebo mladší a někteří jsou tak fanatičtí, že věří naprosto všemu co se kdekoliv dozví) nebo si chtějí hrát na Ameriku.

Každopádně jim to vůbec nejde. Jsou trapní a mě už se zbíhají žíly z toho jak otravují životy mladých lidí. Je sice fakt, že Teri musí s nějakou popularitou počítat, což ona určitě i počítá, ale mě jako její fanynku fakt irituje to, jak z ní všude dělají něco co ona sama není a píšou pomalu i o tom kdy a kde byla na záchodě.
Mě je 20 let a představa, že by o mě psali takové věci, někdy docela urážející a totálně o ničem, mě děsí. Sice s tím člověk stejně nic neudělá, ale aby 15 letá slečna neměla soukromí, to nechápu. To že bulvár sleduje všechny politiky, mediální hvězdy, to chápu. Ale všichni jsou minimálně plnoletí. Nemohli by se těch neplnoletých mladých lidí vzdát a nechat je žít svůj život bez toho aniž by o nich psali někdy dost velké hovadiny?

Já si ten článek přečetla, je vpodstatě nic neříkající. To že Teri odchází ze školy víme my její fanoušci už déle, ale já nemám potřebu se rýpat v tom proč a kam přesně jde. Je to její věc. Tak jako to s kým bude nebo nebude chodit.
To že už na internetu vznikají články o tom s kterým youtuberem by měla chodit je docela vtipné. Co když třeba vůbec nechce chodit s youtuberem panebože? Jak kdyby to nebyla její věc.

To je asi všechno, vše podstatné sem řekla.
Terku mám ráda, její videa zbožňuju, ale asi je to mým věkem, že mě takové věci vytáčí a někteří ti fanoušci mě taky štvou, jak jsou sobečtí a nechápou, že youtuber nerovná se otrok. Dělají to pro radost, né protože jim to nakážete.

Já jsem fakt ráda, že jsem si prožila dětství na pískovišti a do 11 let si hrála s bárbínama. Počítač sem sice měla, ale hrála sem na něm tak hry, postupem přešla na lide.cz, mail a libimseti.cz. A to bylo tak do 15 let, než sem objevila fb. Teď už zde trávím více času, protože si píšu blog, komunikuju s kamarády, školou a brigádami po internetu, ale rozhodně tu nesedím a netyranizuju někoho proto, že nevydal video kdy měl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronicas.life8 Veronicas.life8 | E-mail | Web | 26. srpna 2015 v 11:56 | Reagovat

Pěkný článek. Myslím si to samé. Mně je 22 a taky to vidím jinak, než mladší sledovatelky. Soukromí potřebuje každý, ale někdo to prostě nechápe...

2 M M | Web | 28. srpna 2015 v 10:03 | Reagovat

Teri znám, ale i přesto, že na její videa moc nekoukám, tak plně chápu o čem je řeč. Bulvár o ni píše hlavně proto, aby si k sobě nahnali lidi, kteří ji sledují. Ti lidé by ale udělali líp, kdyby ty kecy a drby o ní nečetli a nechali to napokoji. Bulváru se tedy podaří nahnat si její fanoušky k sobě a mají přes stovky až tisíce zobrazení denně. Žádný z těch článků stejně nedává smysl a pod odkazy na něj se shromažďují komentáře nejrůznějších lidí. Jsou tam ti, kteří ani nevědí, kdo daný Youtuber je, ale i přesto je to vlastně trapák. Proč? Protože to bulvár napsal.
Naprosto s tebou souhlasím, máš dobré názory. Pěkný článek :)
http://ifoundmymichelle.blogspot.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama