2015 | A year full of feelings

12. ledna 2016 v 20:32 | Tera |  mylife
Minulý rok pro mě byl zatím jeden z nejdůležitějších za můj život a taky nejemotivnější a ten, který asi nikdy nezapomenu.
Chtěla bych se s Vámi podělit o pár chvil z každého měsíce a přidat i nějaké fotky.

Tak pojďme na to.

LEDEN
- začátek nového roku, zase jsem si dala předsevzetí, které jsem nedodržela, čekala mě poslední návštěva divadla se školou a tak jsem se ohlížela na mé pravidelné, 3 roky trvající památce na divadlo, když jsem na ty fotky koukala, říkala jsem si jak se všechno mění, jak jsme se my všichni hrozně změnili, ale jsem ráda za takové vzpomínky

ÚNOR
- tento měsíc se nesl v tématice, dokončení a odevzdání maturitní práce včas, celé své jarní prázdniny jsem proseděla u počítače a psala a psala a psala, musela jsem toho udělat co nejvíc, byla jsem celý týden u přítele, který byl však v práci, ale aspoň jsem se mohla soustředit na svou maturitní práci, zvládla jsem to a odevzdala s jednodenním předstihem! měla jsem obrovskou radost když jsem si ji nesla svázanou a věděla jsem, že jedna část maturity (ta které jsem věnovala nejvíce času) je zamnou!

BŘEZEN
- pro mě asi nejemotivnější měsíc z celého roku, celý se točil okolo mého plesu, který byl 20. a museli jsme zařídit spoustu věcí okolo, kupodivu jsme se ve třídě ani moc nehádali, protože pak už jsme spolu vpodstatě ani nekomunikovali, ale výzdoba a organizace plesu se nám povedla a celkově celý ten ples si myslím že byl super a všichni jsme si ho užili, až na ten konec. každý si svůj ples zapamatuje, protože je to jejich den, jsou oficiálně maturanti a všechno už je jistý, z tohohle důvodu si ho taky pamatuji, ale bohužel ho mám spojený i se smrtí kamaráda, takže zrovna vesele na tento měsíc nevzpomínám.

DUBEN
- se školou jsme navštívili Osvětim a Krakow (já už po 2 a pořád mi to přijde zajímavý) a fotili jsme tablo, už jsme se pomalu začínala učit, protože to mělo všechno brzy vypuknout

KVĚTEN
- nejnapěchovanější měsíc z celého roku, už jsem se 100% položila do učení na maturitu, mezi písemnými a ústními zkouškami jsem podstoupila přijímací zkoušky na vysokou, bohužel neúspěšně, a měli jsme poslední zvonění. všechno jsme zvládli, maturitu udělala většina ze třídy a já už si začala hvízdat a užívat 3 měsíce volna, byla jsem tak šťastná, že to mám za sebou, ale mrzelo mě že jsem se nedostala na vysokou, takže jsem se přihlásila na pomaturitní studium angličtiny na jazykové škole

ČERVEN
- zapíjeli jsme maturitu, pomaturitní večírek byl docela propadák, protože skoro nikdo z učitelů nepřišel, ale i tak jsme si to užili, poprvé jsme šli do bazénu, už začali vedra a skončila fotbalová sezóna, což znamená, že jsme měli rozlučku, taky jsem dosáhla 20 let a dostala první Pandoru od přítele :)

ČERVENEC
- oslava 20, která se táhla přes pátek a sobotu mě totálně společensky i psychicky vyčerpala a už bych oslavu přes 2 dny nikdy nedělala, i když to bylo super, ale vážně namáhající, dostala jsem korálek na Pandoru k 3 letému výročí s mým přítelem a byla jsem strašně natěšená na srpen!

SRPEN
- celý srpen se točil okolo naší dovolené, na začátku shánění potřebných věcí, nakupování a moje psychická příprava na první let, 12. 8. v 11:30 jsme odlétali z Brna do Heraklionu a pak nás čekala dvouhodinová cesta autobusem na ubytování, ubytovali nás hned a my se šli podívat na pláž, protože jsem to nemohla vydržet, pak jsme šli na večeři a večer na pokoji hráli karty, dovolená byla skvělá, totálně jsme si odpočinuli od internetu a našeho města, od rodičů a všech problému, byl to skvělej relax a já si těhc 7 dní moc užila a taky to byla oficiálně naše první společná dovolená a bylo to super :) už se těším na další a ne třeba zrovna zahraniční dovolenou

ZÁŘÍ
- nová škola, nástup byl až 9. 9. mám pocit a to proběhli pouze rozřazovací testy a až 14. jsme šli poprvé do lavic, první týden mě fakt nebavilo pořád řešit "proč jsem si vybrala tuhle školu" apod, prostě seznamovací hodiny. třída je složená jako vždy ze zajímavých a méně zajímavých lidí, ze začátku na mě působila jako super skupina lidí, později se však ukázalo že skupinky byly jsou a budou a že né se všema si tak rozumím, měli jsme i první chlastačku (a zatím taky poslední) která dopadla nad moje očekávání a byla vážně skvělá!

ŘÍJEN
- o tomhle měsíci nemám moc co říct, jediné co vím je, že otevřeli v Olomouci dvě kočičí kavárny, zatím jsem byla jen v jedné, a tak jsem se zamilovala do těch kočiček, že by mi bylo líto podvést je s jinými kočičkami :D (na fotce je Popelka)

LISTOPAD
- taky měsíc, ke kterému nemám moc co říct, můj synovec oslavoval 7 narozeniny ta jsme si s mamkou udělali menší výlet do Prahy, ale opravdu jen malinký, na 3 dny, jinak jsem prokrastinovala doma nebo s přítelem

PROSINEC
- Vánoce, doma jsme je neslavili (žádný stromek ani společná večeře), každý se najedl sám a dárky jsme si předali z ruky do ruky, Vánoce jsem měla však u přítele a druhý den i u jeho prarodičů a ty byly skvělé, a bohaté! (asi jsem byla hodná) dostala jsem totiž dva korálky na Pandoru, spoustu kosmetiky, telefon, knížky a oblečení :) 26. jsme šli se známými na bowling a pak jsme si užívali společného volna, avšak zvláštní formou, měnili jsme v přítelově pokoji podlahu, takže práce na dva dny a mě z natírání topení pak až bolela hlava a bílou jsem viděla a měla všude! ale bylo to fajn, silvestr jsme taky strávili se známými a zažila jsem tedy lepší, ale bylo to fajn (já ale z migrénou z předchozího dne zvracela a jedla sem první jídlo až v 8 večer a panáka jsem měla jednoho, takže nic moc)

A jaký byl rok 2015 pro Vás? Úspěšný/neúspěšný?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gabismind gabismind | 12. ledna 2016 v 20:44 | Reagovat

2016 bude určitě ještě lepší i s vysokou :-) Ale i tak jsme tomu dali na prdel! Moc pěkný článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama