Červenec 2016

Problémy hubený holky 2

13. července 2016 v 20:17 | Tera |  mylife
První článek na toto téma se hodně ujal (36 komentářů) za což jsem opravdu moc ráda a i když na blog nepřispívám nějak pravidelně, toto téma se i mě líbí, jen je těžší vymyslet na to více článků.
Tento bude možná poslední nebo mě třeba zase nějaký kec natolik překvapí že to tady rozeberu, to ještě nevím.

Teď v létě u bazénu vidí vaši postavu všichni a my hubení s tím nemáme žádný problém, ale když je tam někdo více při těle hledí na mě jako že jsem divná a nebo mají poznámky typu "seš jako reklama na hlad, nažer se" "dyť na tobě ty plavky visí" "seš kostra potáhlá kůží" ...
..ale když tohle slyším a podívám se na tu osobu, je mi jasné že je to čistá závist, že oni třeba nemůžou zhubnout protože mají zdravotní problémy nebo jsou na to moc líní, je to každého rozhodnutí a v ten moment se jen usměju a jdu raději pryč, protože nemá cenu přilévat benzín do ohně.

Přes léto v tom vedru nemá člověk ani chuť jíst, omáčkám se obloukem vyhýbám, kolikrát mě zasytí jen ovoce nebo se snažím si dát na oběd něco studeného, protože při pomyšlení na polévku se mi orosí čelo, je těžké neslyšet nějakou tu poznámečku.

Mimo to do mě normálně všichni cpou jídlo, jak kdybych byla nesvéprávná, ale v létě je to o to horší, protože nepotřebuji tolik jíst, hlavně na to nemám ani chuť, ale oni to nechápou. Cpou to do mě a furt se mě ptají jestli se nechci najíst a už je to otravné, snad vím, kdy mám hlad a kdy moje tělo chce něco do žaludku.
quote, lucy hale, and body image
Mě je stejně jedno co si kdo myslí a kdo mi co říká. Ať jsou na mě protivní a nasraní, že nejím, podváhu podle BMI sice mám, ale zdravotní problémy se zatím žádné nedostavily tak je asi všechno v pohodě, žejo.

Na moment kdy se odstěhuji do vlastního bytu s přítelem a nebudu nad sebou mít nikoho, se strašně těším. Nejen skrz soukromí a to že milion věcí budu dělat jinak. Ale taky skrz to, že třeba začnu jíst zdravěji, protože si to budu kupovat já a připravovat já a třeba se s přítelem dostaneme do toho cvičení pořádně a přiberem svalovou hmotu jak jsme vždy chtěli. Hlavně mě nikdo nebude kontrolovat jestli jím.

To že někomu lezou žebra je stejně normální jako to že má někdo to kilo navíc. Každý má svoje tělo se kterým si může naložit jak chce, když chce mít zaoblené tvary a cítí se tak dobře, tak ho nechte být. Když chce být někdo vysportovaný, je to taky čistě jeho rozhodnutí.
Dneska jsem v jednom obchodě na tričku četla nápis "Vyvážená dieta je stejný dortík v každé ruce". Pobavilo mě to a něco na tom bude, když je někdo šťastný tak jak žije, tak je to pořád jeho život. Já když chci, dám si dort, sním x kusů kinder mléčný řez, sním celou tabulku čokolády, ale jsou dny, kdy si dám ovoce a jsem spokojená. Na mě to nejde vidět, na někom bohužel ano, ale nejdůležitější je milovat sám sebe. Pokud se Vám vaše postava nelíbí, začněte s tím něco dělat.
body image
Vymlouvat se umí každý, já jsem v tom pomalu profesionál, protože sem se k cvičení ještě nedostala, ale řeknu Vám, nejlepší je to dělat s někým, najít si sparing partnera. S kamarádkou/kamarádem se můžete navzájem podporovat a kopat, ale nejdůležitější na tom všem je, že pokud chcete zhubnout/přibrat musíte to chtít VY né vaši rodiče, vaše okolí, VY! Musíte to dělat pro sebe, protože Vy chcete. Ani to nedělejte abyste se líbily klukům, každej kluk má rád něco jinýho a kluků je tu opravdu spousty, takže dělejte vše tak jak to chcete VY.