Prosinec 2016

co je u mě nového?

29. prosince 2016 v 11:39 | Tera |  mylife
Koukám tak na datum vydání posledního článku a bum 14. srpna.
Od té doby se toho změnilo dost.

Celý srpen jsme řešili s přítelem koupi bytu, takže schválení hypotéky, čekání na plnění apod.
V září jsme se tedy přestěhovali, přesně 18. do nově zrekonstruovaného bytu 3+1. Od té doby si žijeme podle našich představ a i když to není vždycky jednoduchý, než si na to zvykneme, je to pořád úžasný, to jak můžem všechno co jsme kdy chtěli a tohle je jenom naše.
Zároveň vzhledem k tomu, že jsem se nedostala na VŠ jsem se musela nahlásit na úřad práce. Celý srpen jsem si sice hledala práci, ale neúspěšně. V září na pracáku jsem se teda nic nového nedozvěděla a práci si rači dál hledala sama.

V říjnu jsem náhodou projížděla stránky úřadu práce a narazila práci v oboru, tak jsem poslala životopis a ještě ten den se mi ozvali. Bylo myslím úterý a v pátek jsem jela na pohovor. Cesta na ten pohovor mi trvala 2 hodiny, protože to bylo docela daleko, pohovor trval cca 20 minut a pak jsem jela zpátky. Ještě ten den jsem šla s mamkou nakupovat a když už jsme byly na cestě domů, volali mi, že si mě vybrali.
Celá nadšená jsem utíkala domů, ale měla jsem zrovna migrénu tak jsem šla spát a nějak extra to neřešila.
Hned další pondělí jsem jela na školení a jezdila na něj 3 dny. A další týden na to jsem nastupovala do práce.
Už jsem tam dva měsíce.
V listopadu jsme byli na školení, kde jsem poznala spolupracovníky z ostatních měst a udělala si kamarádku :-)
Ségře se narodila dcera, Lucinka, takže je spoustu radosti.
V prosinci se narodila kamarádovi dcera Adriana, takže další radost a vánoční dáreček, Vánoce už byly v plném proudu, u nás byl nazdobený stromeček už od 1. prosince, protože sem si je chtěla užít opravdu dlouho. Byly jsme po nejdelší době s přítelem v kině na Hackshaw Ridge - Zrození hrdiny a pokud máte rádi historické filmy podle skutečné události můžu jedine doporučit!
Pak už konečně Vánoce. První společné v našem bytě, mělo to svoje kouzlo i když jsme "večeřeli" už ve 4 a pak jeli k rodičům. Na Boží hod jsme jeli za prarodiči a děckama, a to byl nejkouzelnější den, radost těch dětí je prostě nejlepší!
Zachvilku už bude leden, nový rok a všechno to neuvěřitelně utíká.

Snad jste měli hezké svátky a prožijete i poklidný vstup do Nového roku.