Deníček 23.3.2017

23. března 2017 v 11:05 | Tera |  mylife
Dobré ráno. Poslední týden byl šílený.
Od 13. nejezdí tramvaje a jsou nahrazeny výlukovými autobusy. A to je prosím peklo na zemi.
Nejen, že ty autobusy nestíhají, protože lidi se do toho cpou hlava nehlava, i když za 5 minut jede další.
Já jsem v pohodě, že nastupuju na první zastávce a jedu až na konečnou, takže se vždycky někde vyvalím a zvedám se až na konečné.
bus and photography image
Dnes mě opravdu pobavilo, jak v po strop narvaným autobuse (dneska to byl fakt hard core) dokáže slečna vedle mě vstát narvat se do uličky a pustit paní, která musí přes 3 lidi projít, aby si sedla. Nejen že paní měla minimálně metrák, takže lidi v uličce měli narvaný střeva až v krku když procházela, ale paní tak neuvěřitelně kýchala a kašlala, že ať už měla cokoliv, stopro to mám taky.
Na mě se všichni dívali jako proč nepustím sednout já že jsem vzhledově mladší, ale lidi sorry, myslete si o mě co chcete, ale když je v tom autobuse tolik lidí, že se i vzduch musí dýchat rozmyšleně a né jen tak lajdácky, jinak byste padli, nezajímá mě to. Já když jsem bydlela s rodiči a jezdily výlukové autobusy a bylo mi zle, byla jsem zelená jak stěna, taky mě nikdo nepustil sednout a to jsem málem všem poblila boty.
Četla jsem jakýsi článek, že jsme všichni svým způsobem falešní, v jedné věci to mělo pravdu.
Pouštíme sednout starší občany, přitom je pustit nechceme, chceme si dál sedět na zahřáté sedačce a dojet na místo určení. Ale společnost by Vás nejspíš ukamenovala pohledy a někteřá důchodci by si neodpustili scénu přes celý dopravní prostředek, tak raději vstanete a pustíte je.
Pouštím je často, ale mám svoje měřítko. Když vidím paní tak kolem 70 let, zmalovanou, oblečenou jak pubertačku a na podpatkách, tak si prostě řeknu, když v tom zvládne celej den chodit, tak at si postojí i v tramvaji, přece jenom celej život jsem poslouchala "pro krásu se musí trpět" tak když chce paní být tak krásná a je vyfešákovaná, tak ať to každej vidí! A možná si řeknete, že už ji bolí nohy po celým dni. Taky mě bolí nohy a neotravuju tím celý okolí.
quote, man, and bus image

Včera jsem jela autobusem už o půl 8 a to bylo otřesný. Uřvaný děcka, narvaný už od 1. zastávky a lidi se tam bezhlavě rvali dál i když za náma jel další autobus... Na konečnou jsme dojeli později asi o 5 minut, tramvaj měla zpoždění taky.. Ráno mi začalo opravdu nádherně a to ještě k tomu všemu tak brutálně chcalo. No fuj. Mám ráda déšť když ho vidím z poza okna a vím, že tam nemusím. Takhle na zastávce mezi 1000000 lidma, všichni s deštníkama. To je něco na moje nervy. Taky to když se 3 lidi rvou zaráz do dveří, jako proč?

Už se moooc těšim na cestu domů, to je taky vzrušo vždycky.
Výlukový autobusy jsou zlo.
Hlavně nechápu, proč takovýhle úpravy kolejí nedělají o prázdninách, kdy aspoň ty děcka nikam nejezdí a není takovej nával v té dopravě, protože i lidi mají dovolený, takže se to tak rozloží hezky..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola • newin.blog.cz Nikola • newin.blog.cz | Web | 23. března 2017 v 13:47 | Reagovat

Jooo to znám jenomže já jsem takovej blbeček že jsem schopná pustit i lidi ve stejným věku jako já a to stačí aby na mě hodili psí pohled. :-) jsem ráda že jsem si pořídila auto!! :-D

2 rachel roo rachel roo | E-mail | Web | 26. března 2017 v 0:04 | Reagovat

Jezis fuj nezavidim :D ja nastupuju na treti zastavce takze taky relativne brzo ale zastavku pred nama jsou vysokoskolsky koleje takze je casto vsude plno a asi si dovedes predstavit jak plnej bus v tyhle situaci dojizdi do centra :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama