Deníček 6.3.2017

6. března 2017 v 16:23 | Tera |  mylife
Dneska v práci jsem se nějak rozhodla, že se s Vámi podělím o svoje každodenní útrapy v práci a zážitky či postřehy. neboť jich není málo, vzhledem k tomu, že denně pracuji s lidmi a ti jsou opravu různorodí.

Nevím zda je vhodné zrovna psát přímo kde pracuji, ale dělám v jedné cestovce. Denně mi přijde X poptávek, X dotazů, X problémů k řešení a já musím s úsměvem na tváři vyhovět a kolikrát vysvětlovat a omlouvat se za věci za které nemůžu ani z nejmenší části.

Dneska pondělí, pro mě zase nezvyk po dvou dnech odpočinku, vstát a jít na 8 hodin mezi lidi. Dneska jsem opravdu luxusně nestíhala, už tak bych dojela do práce o 10 minut později, no ale nebyli jednu zastávku před tím než vystupuju revizoři? No a kdo zapoměl doma peněženku? Ano JÁ. Takže jsem si vystoupila, počkala na měšťáky a pak šlapala do práce. Jen jsem otevřela a zasedla k počítači, už tu byl pán, který si šel pro dovolenou, kterou jsem měla hned ráno rezervovat. Omluvila jsem se a hned jsem šla na rezervaci. Zájezd obsazený, hledali jsme náhradu, obsazeno obsazeno. Jde o to že jedou dvě rodiny a mají fixní termín, což je dost limitovalo. Nakonec po hodině hledání odešel s tím že se mi má jedna CK ještě ozvat, že přijde kolem 2. Nakonec jsme zajistili i původní hotel, klienti spokojení, podepsali smlouvu a odcházeli.

Pak mi pípne sms od klientky, že se rozhodla jinak a koupila to u jiné ck.

Následně na to mi přišel pán, s požadavky na půl A5, nabídku jsem dělala hodinu.

Mezitím mi přišla ještě paní s dcerou, napohled arogantní, ale moc milou, také poptávali zájezd, také obsazeno a hledali jsme náhradu.

Za půl hodiny končím a docela se modlím ať už nikdo nepřijde, neboť toho mám dneska až nad hlavu.

Pro dnešek už toho mám plný zuby, vidím se jak se doma vyvalím a nebudu nic řešit. NIC.

Zítra zase na novo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama