Můj uplynulý půlrok ve fotkách

18. listopadu 2017 v 20:38 | Tera |  mylife
Ahoj všem, po víc jak půl roční odmlce se zase hlásím.
Co se u mě změnilo?
V práci do které jsem nastupovala v půlce dubna pořád jsem a spokojená, i když je to někdy náročné a práce je moc, všude je něco :)
Našla jsem si tam nové přátele, naučila se nové věci a zjistila nové věci.
Doma už to máme pořádně zabydlený, aby taky ne, po roce bydlení. Vše je tam kde má být a jediné co nám chybí je obraz do obýváku, který je pro mne ovšem hodně těžký na výběr, neboť chci originál, takže si pořád zahrávám s myšlenkou, že necháme zvěčnit některou z fotek, které jsem pořídila.
No, ale abych se dostala k těm fotkám z mého uplynulého roku
V dubnu než jsem nastoupila do nové práce jsem měla 14 dní volno, tak jsme si s kamarádkou zajeli do Prahy, pohoda relax, už začínalo jaro :)


V dubnu se na chatě narodilo koťátko, na fotce už je starší a vedle je maminka.
V květnu měla kamarádka oslavu narozenin.

Fotka z jedné letní noci, kdy jsme si užívali fajn čas s přáteli :)
Při koupání v bazéně na mě koukal tento motýl, byl tak klidný, že jsem si ho vyfotila, vydržel tam pak ještě skoro půl hodiny, až poté odletěl.
V červenci jsme oslavili 5 let výročí s partnerem ♥
V červenci jsme měli také oslavu 22 narozenin, tady je pár fotek z polaroidu.
Jeden víkendový večer, kdy jsme si s přítelem udělali pořádnou královskou večeři :)
Já a přítel před oslavou narozenin naší kamarádky, šli jsme na Ololoď, tak jsme se fikaně oblékli do proužkovaného, jako námořníci :)
V srpnu došlo na nové tetování (a brzo bude další). Vlevo keltský symbol přátelství, v pravo keltský symbol pro vnitřní sílu. Tetovat jsem se nechala u jedné strašně talentované slečny, kontakt klidně předám (Olomouc).
8.9.2017 jsme si koupili tady toho prďolku. Jmenuje se Fredy (po F. Mercurym, i když přítel rád říka po F.Krueger), je to britská dlouhosrstá kočička, no spíš kocourek :) Momentálně už má přes půl roku, je to pěknej raubíř a pořádnej jedlík! Sní toho víc než my :D A i když ze začátku jsme byli na veterině jako doma, už je všechno v pořádku a Fredy nám roste do krásy.
Seznamování a sbližování s Popelkou trvalo víc jak týden, byli jsme zoufalí, protože neprošla bez toho aniž by se po něm neohnala nebo neprskala, ale od té doby už dobré, hrajou si, i když někdy drsně, semtam spolu i spí, tak jsou z nich kamarádi.
24.9.2017 se mi po 3 měsících vrátila sestřička z Ameriky, předtím než jela jsme se po cca 2 letech zase sešly a vše si povykládaly, předtím jsme spolu nemluvily a ani jedna moc nevíme proč. Teď už to je lepší jak kdy bylo a doufám že to bude jenom lepší ♥ Je to moje srdíčko, a i když to není pokrevní sestra (pravděpodobně) jsem ráda že jí tak můžu říkat a že je pro mě stejně důležitá.
Snídaně s mojí kamarádkou, po delší době, v nové kavárně, příjemně strávené dopoledne :)
Říjen a moment kdy si přítelovi prarodiče pořídili štěňátko, říkají mu Bobek, a je to teda taky pěknej raubíř, kouše jak urvanej ze řetězu, ale je to strašnej prďola.
A vrchol tohoto článku a nejdůležitější věc z listopadu jsou narozeniny mého synovce a mé neteřinky.
Synovec oslavil 9 narozeniny a neteřinka své 1.

Za půl roku se toho změnilo a stalo opravdu dost, doufám, že budu moc přispívat na svůj blog a Vám častěji a že Vás to bude bavit a bude to čtivé :)

Jaká největší změna se stala u Vás? Za uplynulý půl rok nebo od začátku tohoto roku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama